هشت راه‌ها شما قادر خواهید بود ورق گالوانیزه Without سرمایه گذاری مقدار بیش از حد از زمان شما ورق گالوانیزه

ورق رول 1.5 امیرکبیر کاشان با ضخامت 1.5 میلی متر و عرض ورق 1000 میلی متر در بازار عرضه می شود به روش غوطه وری

توسط مدیر سایت در 16 اسفند 1402

ورق رول 1.5 امیرکبیر کاشان با ضخامت 1.5 میلی متر و عرض ورق 1000 میلی متر در بازار عرضه می شود به روش غوطه وری گرم تولید میشود و در صنعت با عنوان (Hot Dip Zinc Coated ) و در بازار تجاری ورق گالوانیزه گرم و یا ورق سفید نامیده می شود . ورق گالوانیزه در صنایع بسیار پرکاربرد است اما مهمترین کاربرد ورق گالوانیزه در ساختمان در ساخت ورق های عرشه فولادی و ساخت کانال های کولر می باشد. ورق گالوانیزه با پوشش روی رنگی در کاربردهایی که نیاز به ظاهری زیبا دارند، مانند نمای ساختمان، استفاده می شود. ورق گالوانیزه با پوشش روی رنگی نیز موجود است. این نوع ورق دارای پوشش روی است که با رنگدانه های رنگی مخلوط می شود. ورق رنگی به دلیل مصرف عمدهای که در ساخت سقف ساختمانها دارد در بازار به ورق شیروانی شناخته میشود، ورق شیروانی نوعی ورق فلزی است که در آن روی سطح ورق، الگوها و خطوطی در حالت شیروانی (یا همان موجی) قرار دارد. ورق گالوانیزه در سراسر جهان تحت استانداردهای مختلفی تولید و عرضه می شود. This article was w ritt en by GSA Content Generator Dem​oversi on.

این سازه ها تقریبا برای هرنوع کاربری از جمله مسکونی ، کارگاهی و اداری مناسب میباشند ضمن اینکه در هرنوع شرایط آب و هوایی به دلیل دارا بودن عایق تزریقی قابل استفاده می باشند. كليه سطوح قطعه از لحاظ زدوده شده رنگ بايد بطور دقيق كنترل شوند ، بعضي از انواع رنگ ها ممكن است به راحتي زدوده نشده ولازم باشد به اين منظور نيازمند انجام عمليات مكانيكي ويژه مانند سند بلاست كردن باشند . به منظور پوشش سقف منازل، ویلا، سوله و… این محصولات کیفیت بالایی داشته و نسبت به این سطح کیفیت، قیمت بسیار مناسبی را ارائه میدهد. کیفیت ورق گالوانیزه کاشان بسیار بالا و قابل تایید است. ورق گالوانیزه 50 و 60 کاشان به ترتیب 0.5 و 0.6 میلیمتر، ضخامت دارند. در روش گالوانیزه گرم، ورق فولادی را در حمام روی مذاب فرو میبرند؛ این روش باعث ایجاد پوشش روی یکنواخت و با ضخامت زیاد میشود. ورق گالوانیزه 1.5 میلی متر امیرکبیر کاشان استاندارد JIS G3302 را در گواهینامه خود دارد و رتبه پوشش زینک (zinc) آن بین 90 تا 275 و وزن لایه پوشش آن 30 تا 94 گرم بر متر مربع متغییر می باشد که با توجه به میزان این پوشش دو نوع گل ریز و گل درشت تولید می گردد. ​Data has be en generated by G SA C ontent Generator DEMO᠎!

افرادی که قصد خرید از سایت را دارند میتوانند میزان کالا مورد نظر را به سبد خرید اضافه کرده و دکمه ثبت سفارش را بزنند. به عنوان مثال، ورق گالوانیزه 50 و 60 کاشان از جمله سایزهای بسیار پرکاربرد هستند. نوع ورق: نوع ورق بر روی مقاومت و قیمت ورق تأثیر می گذارد. رنگ ورق: ورق گالوانیزه در رنگ های مختلفی موجود است. اندازه ورق: اندازه ورق باید با نیاز شما مطابقت داشته باشد. اطلاعات کامل در خصوص ورق گالوانیزه کاشان در وبسایت مرکزآهن ارائه شده است، شما همچنین میتوانید شماره تماس شرکت ورق گالوانیزه کاشان را در سایت مشاهده کنید. برای خرید به صورت عمده و خرده، قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز را بررسی کرده و برای تکمیل سفارش با ما تماس بگیرید. اگر ورق فولادی را با فلز «روی» پوشش دهند، ورق گالوانیزه ایجاد میشود. ورق گالوانیزه سرد: این نوع ورق دارای پوشش روی نازک تری نسبت به ورق گالوانیزه گرم است. ورق گالوانیزه کاشان در ابعاد مختلفی تولید میشود و تعدادی از آنها کاربرد بیشتری نسبت به سایر ورقها دارند. ورقها به هیچ عنوان نباید برروی زمین و سطح خاکی قرار بگیرند، و باید به وسیله چوب یا فلز، سطوحی ایجاد کرد تا ورقها برروی آن قرار بگیرند.

فاکتورهای مهمی در تعیین قیمت ورق گالوانیزه 1.5 عرض 1000 کاشان تاثیرگذار هستند ازجمله آنها میتوان به مشخصات فیزیکی مانند ابعاد، نوع ورق، قیمت مواد اولیه تولید ورق، ضخامت، همچنین قیمت دلار اشاره کرد. وزن زیاد: ورق گالوانیزه نسبت به سایر ورق های فولادی، وزن بیشتری دارد. قیمت مناسب: ورق گالوانیزه نسبت به سایر ورق های فولادی، قیمت مناسب تری دارد. این نوع ورق دارای پوشش روی ضخیم تری نسبت به ورق گالوانیزه سرد است و مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد. ضخامت پوشش روی: ضخامت پوشش روی بر روی مقاومت ورق در برابر زنگ زدگی و خوردگی تأثیر می گذارد. صنعت ساختمانسازی: خرید و فروش ورق گالوانیزه در صنعت ساختمانسازی نیز بسیار گسترده است. برای کسب اطلاعات دقیقتر و هماهنگی با شرایط خاص هر کارخانه، توصیه میشود با کارشناسان فروش در فولادسل تماس بگیرید. قیمت خالص این مقاطع و ارزش افزوده هر یک نیز در جدولها قابل بررسی است. روند رشد و افت قیمت ورق گالوانیزه کاشان در وبسایت مرکزآهن و اپلیکیشن این مجموعه برای تمام مقاطع تولیدی موجود است. همین امر سبب گردیده تا این ورق ها از محبوبیت بالایی برخوردار گردند.

در زیر رایج ترین رنگ ها به همراه کد رال آنها آورده شده است. در هنگام خرید ورق گالوانیزه رنگی، باید به پارامترهایی همچون رال رنگ و ضخامت ورق توجه نمود. ورق گالوانیزه گرم: ورق گالوانیزه گرم ورق فولادی است که با پوشش روی ذوب شده پوشانده می شود. ورق گالوانیزه ورق فولادی است که با پوشش روی پوشانده شده است. ورق گالوانیزه آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. ورق گالوانیزه گرم در کاربردهایی که نیاز به مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند، مانند لوله های آبرسانی و فاضلاب، استفاده می شود. در سالهای نخست که تکنولوژی سقف عرشه فولادی از آمریکا تازهوارد ایران گردیده بود نه تنها امکانات و تجهیزات کافی برای این کار موجود نبود بلکه هیچ آئیننامه و استانداردی از جانب مراکز ذیصلاح برای این نوع سقف تعریف نگردیده بود، و تولید و اجرا صرفاً بر مبنای همان آئیننامههای اروپایی و آمریکایی انجام میگرفت و چون امکان تولید گلمیخ هم در کشور وجود نداشت گل میخها به صورت وارداتی خصوصاً با برند Koco بسیار متداول بود که البته هزینه اجرای این گونه سقفها چندین برابر سقفهای متداول آن دوران مانند سقفهای دال بتنی و سقف کامپوزیت بود، اما رفته رفته با جا افتادن این صنعت شرکتهای داخلی نیز شروع به تولید تجهیزات مورد نیاز مانند دستگاههای Stud Welding مختص جوش گل میخ به روش قوس الکتریکی و همچنین تولید گل میخ با تکنولوژی فورج سرد نموده و همچنین از جانب مراکز ذیصلاح آئیننامهها و استانداردهای معقول نیز برای این امر تدوین و در اختیار عموم قرار داده شد.

این تجهیزات برای مقاومت به رطوبت و خوردگی مفید هستند. ورق های گالوانیزه کاربردهای بسیاری دارند و بخشی از آن ها شامل ساخت مخزن ذخیره آب، قطعات خودرو، قطعات ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات لوازم خانگی از جمله کولر و یخچال و سقف های فلزی یا پنل ها و تابلوهای برق می شوند. ورق گالوانیزه کاشان، تحت استانداردهای روز دنیا تولید میگردد و تست یک نقطهای و سه نقطهای بر روی آن انجام میگیرد. هنگام خروج از حمام مذاب روی، لایه نازکی از فلز روی بر هر دو سطح ورق می نشیند. از طرفی دیگر، زیاد بودن ضخامت این ورق باعث می شود تا امکان خم شوندگی ورق کم شده و یا حتی این قابلیت در ورق، از بین رود. قابلیت جوشکاری محدود: ورق گالوانیزه به دلیل وجود پوشش روی، قابلیت جوشکاری محدودی دارد. در ایران برخی از کاخانهها و بسیاری از کارگاهها این فرمینگ ورق را تولید میکنند. همانطور که اشاره شد ورق گالوانیزه از ورق سرد تولید میشود و به عبارتی ورق گالوانیزه حاصل فرایند گالوانیزاسیون ورق سرد است، حال گالوانیزاسیون یا رویاندود کردن به معنی غوطهور کردن ورق در مخزنی از روی(ZN) است که ایجاد این پوشش به افزایش مقاومت ورق در برابر زنگزدگی و خوردگی منجر میشود.

امروزه کاربردهای فراوان ورق گالوانیزه غیر قابل چشم پوشی می باشد. کفپوش: ورق گالوانیزه برای کفپوش سقف، دیوار و کف استفاده می شود. در میان انواع ورق های مختلفی که در بازار وجود دارد، ورق گالوانیزه از پرفروش ترین محصولات است. از آنجایی که ابعاد و ضخامت ورقه ها تاثیر زیادی در قیمت آن ها دارد، در مواقعی ممکن است هزینه تولید ورق های روغنی از ورق های گالوانیزه بیشتر شود اما، در شرایطی که ضخامت و ابعاد ورق ها با یکدیگر یکسان است به دلیل نیاز به فرایند گالوانیزاسیون، هزینه تولید ورق های گالوانیزه نسبت به ورقه های روغنی بیشتر خواهد بود. ساختمان سازی: ورق گالوانیزه در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود. همچنین از ورق گالوانیزه در ساخت سقف های شیروانی و پوشش گلخانه ها که در معرض رطوبت و خوردگی هستند نیز مورد استفاده قرار میگیرد. نخست آن که ورق گالوانیزه ظاهری شفاف، درخشان و براق دارد. ورقهای گالوانیزه از نظر ظاهری زیباتر هستند. اما عمر مفیدی که به طور معمول برای ورق گالوانیزه در نظر میگیرند چیزی بین ۲۰ تا ۳۰ سال است. 3- کلاف های تمیز که توسط اتمسفر محافظت می شوند در مرحله ی آنیل بسته به کاربرد نهایی آنها سه فرآیند پیش گرم ،گرم نمودن و هم دمایی را طی می کنند سپس توسط سیستم های خنک کننده به دمای مورد نظر برای مرحله ی بعد می رسند.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن